fbpx
Přeskočit na obsah
Porovnání půjček
Česká spořitelna logo

Česká spořitelna půjčka

Výše půjčky:
20 000 – 1 200 000 Kč

Úrok:
4,99 %

Doba splatnosti:
12 – 120 měsíců

Mám zájem
Komerční banka logo

Komerční banka

Optimální půjčka:
30 000 – 2 500 000 Kč

Úrok:
5,90 %

Doba splatnosti:
12 – 120 měsíců

Mám zájem
Home Credit logo

Home Credit

Konsolidace půjček:
30 000 – 700 000 Kč

Úrok:
10,88 %

Doba splatnosti:
24 – 120 měsíců

Mám zájem

KONSOLIDACE A REFINANCOVÁNÍ PŮJČEK

Základní informace konsolidaci a refinancování půjček

Protože jsou půjčky v současné době něčím zcela běžným, a v některých případech také něčím zcela nezbytným, je mnoho lidí, kteří je mají. V době, kdy je sjednávali, však daný úvěr nemusel být tak výhodný, jako je teď. Stejně tak mohlo dojít k tomu, že kývli na ne úplně dobrou nabídku. A výsledkem je, že jejich půjčka není vůbec výhodná. Tento problém však lze vyřešit. A to díky bankám a nebankovním společnostem v našem reklamním přehledu. Právě ty mohou klientům přinášet možnost zajímavého zvýhodnění. V praxi dojde k tomu, že jejich půjčka může patřit k nejlevnějším na trhu.

Konsolidace půjček se hodí tomu, kdo má více nevýhodných půjček najednou

Ani to, že má někdo několik úvěrových produktů, není v současné době ničím výjimečným. Pokud ani jeden není příliš výhodný, je možné poptávat službu, která je označena jako konsolidace půjček. Česky se mluví o službě, která je označovaná jako takzvané sjednocení. V praxi to znamená, že je z nesplacených závazků vytvořený nový úvěr. A jeho se týká také obvykle nižší úroková sazba, ale i zcela nový splátkový kalendář. Dále nezapomínejme také na to, že je mnoho možných půjček, které lze takto sloučit.

Mezi klasiku, kterou lze slučovat a zvýhodňovat patří standardní spotřebitelské půjčky. A to jak bankovní, tak i nebankovní. Dále je možné tímto způsobem sloučit i takzvaný kontokorent, který je ve zkratce přečerpáním bankovního účtu do mínusu. Do této kategorie spadají i kreditní karty, jelikož i o nich mluvíme jako o úvěrovém produktu. Zkrátka a jednoduše většina toho, co musíte splácet a co jste čerpali nebo čerpáte lze považovat za úvěr, který lze u některých poskytovatelů slučovat.

Refinancování půjček je pro toho, kdo chce zvýhodnit jenom jednu

V našem reklamním přehledu najdete i takové banky a nebankovní poskytovatele, kteří nabízejí službu druhou. Ta je označena jako refinancování půjček. Je určená hlavně pro toho, kdo má jenom jeden jediný úvěr. A ten chce převést jinam za účelem zvýhodnění. I tady, stejně jako v předchozím případě může kalkulačka ukázat, o kolik bude nižší úroková sazba a sazba RPSN. Stejně tak nelze zapomínat také na fakt, že jiný a výhodnější může být i samotný splátkový kalendář.

Podobně jako v předchozím případě, i tady je možné převést si a zvýhodnit různé druhy půjček. Důležitou roli zde hraje právě nový subjekt. Ten může mít podmínky, které souvisí nejenom s typem úvěru, ale také s jeho charakteristikou. To znamená, že půjčka může být jenom v určitých částkách, nebo na určitou dobu. Jak však v našem reklamním katalogu uvidíte, výběr možností je skutečně velký a tak si každý může zvolit tu, která mu vyhovuje nejvíce.

Zvýhodnění půjčky se vyplatí

Projděte si náš reklamní katalog a jednoduše a online si porovnejte jednotlivé možnosti, které jsou v oblasti konsolidace a refinancování k dispozici. Zajímejte se především o úrokové sazby, které mohou být podstatně nižší, než je tomu u vaší současné půjčky. Díky tomu lze říci, že se takové zvýhodnění vyplatí a konkrétní osoby mohou ušetřit i desetitisíce korun. Nebo i více, s ohledem na jejich současnou půjčku. Dále ze ulevit i současnému rozpočtu, a to díky lepšímu rozložení splátek a tedy díky snížení měsíční sumy, která se splácí.

U některých poskytovatelů zaujme fakt, že lze převést různorodé půjčky, v libovolných částkách, bez zástavy i s ní, stejně jako možnosti účelové i neúčelové. Opomíjet nelze také fakt, že u některých poskytovatelů je dokonce možné získat finanční prostředky navíc. Nebude tak vytvořen další nový finanční závazek, ale získané peníze budou přidány k tomu současnému závazku, který může být jedním z nejvýhodnějších na aktuálním úvěrovém trhu.